Havalandırma Sistemleri

Çelik Baca Nedir?

Çelik Baca Nedir?

Fabrikada üretim yapıldığı sürece dikkat etmeniz gerekenler, kanunlar içerisinde hareket etmek ve hem çalışanlarınızın sağlığını hem de çevre sağlığını önemsemenizdir. Üretim veriminizi arttırırken uzun süreli çalışmalarınız yürütebilmek amacıyla havalandırma sistemleri üzerinde de çalışmalar yapmalısınız. Firmamız, sizler için ortamlarınıza uygun havalandırma ihtiyaçlarınızı giderecek planlar yapabilmektedir.
 
Bu sistemler içerisinde çelik baca sistemleri önemli yer kaplamaktadır. Özellikle yoğun kimyasalların kullanıldığı bir üretim ağına sahipseniz, bu tarz ürünler içeren havalandırma sistemi tercih etmeniz kaçınılmazdır. 
 
Firmamızdan hizmet almaya karar verdiğinizde ilk olarak sizlere ücretsiz keşif imkanı sunmaktayız. Fabrikalarınıza, atölyelerinize veya iş yerlerinize gelerek gerekli olan havalandırma sistemi ihtiyaçlarınızı sayarız. Aynı zamanda plan ve projelerimiz hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz.
 

Çelik Baca Nedir?

 
Çelik baca, gaz veya sıvı yakıt tankları özelinde kullanılan oldukça dayanıklı ve uzun vadeli ürünlerdendir. Sızdırma olaylarını tamamen ortadan kaldıran çelik baca, olası patlama ve tehlikeleri ortadan kaldırdığı için oldukça önemlidir. Birçok çeşitte imalatı yapılabilmektedir. Özellikle vidalı çelik baca ve kaynaklı baca modellerini sanayi içerisinde sizlere sunmaktayız. Öte yandan montaj sırasında duruma ve ortamın gereksinimlerine bağlı olarak kelepçeli veya kilit sistemli bir çalışma yürütmekteyiz. Yüksek yalıtımın sağlanması bir baca için oldukça önemlidir. 
 
Çelik baca konusunda da bu noktayı atlamadan oldukça dikkatli bir üretim yapmaktayız. Kullanılan yalıtım malzemelerinin sıcağa karşı dayanıklı olması ve yanmaz hammaddelerden oluşması çelik baca için oldukça önemlidir. Tüm üretimlerimiz ve sistemlerimiz bu kurallara uygun bir şekilde sizler adına yapılabilmektedir. 
 
Firmamızdan hemen hemen tüm havalandırma sistemleri hizmetlerini bir telefonla alabilmektesiniz. Özellikle çelik bacaya ihtiyacınız varsa firmamız sizler için çelik baca özel üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Saha ekibimiz yıllardır bu sektörde belirli bir deneyim elde etmiş ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Haftanın her günü bizlere danışma numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.