Havalandırma Sistemleri

Karbon Filtre Sistemleri

Havalandırma sistemleri olarak kirli havayı dışarı atarak ortamdaki havayı temizlemek için karbon filtre sistemleri üretiyoruz.

Karbon Filtre Sistemleri

Ortamdaki havayı temizlemek, kirli havayı dışarı atarak içerideki havayı temizlemek için bir çok filtre sistemi kullanılmaktadır. Bu filtre sistemlerinden birisi de karbon filtre sistemleri olarak bilinmektedir. Karbon filtre üzerinde bulunan birçok ufak gözenek nedeni ile koku yaymakta olan zehirli gazlar tutulmaktadır. Aktif karbon filtrenin kullanılmaya başlandığı ortamlarda hava kirliliği tamamen bu aparatlar sayesinde kullanım sıklığına göre değişim gösterir. Suyun organik bileşiklerinden uzaklaştırılabilmesi için kullanılan karbon filtreleri bu sistem için uygun hale getirildikten sonra kullanılmaya başlanır. Suyun imalat işlemi sayesinde kullanımı uygun hale gelebilmektedir. Fulvik asit ve mümik asit  gibi içilebilir olan organik maddeleri ortadan kaldırabilmek için suda bulunan klorun asit ile reaksiyona girmesini karbon filtre sistemleri önleyebilmektedir. Mikrop, sodyum, nitrat, kireç gibi olumsuz elementlerin de temizlenmesini sağlayan filtre sistemleri büyük fabrikalarda kullanıldığı gibi bir çok alanda da kullanımı yapılan sistemlerdir.

Organik olarak su arıtmak için kullanılan karbon filtre sistemleri uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız tarafından üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini garantilemeyi hedefleyen firmamız sizlerin sipariş müracaatından sonra karbon filtre sistemleri kurulumuna başlamaktadır. Bu sistemler sayesinde kirli su yerine temiz su kullanmak her zaman mümkündür. Kısa sürede tarafımızca kurulumları gerçekleştirilen bu filtre sistemleri hızlı bir şekilde kullanıma açılmaktadır. Her alanda kullanıma uygun hale getirilebilen filtre sistemlerinde kaliteli malzemeler tarafımızca kullanılmaktadır. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz filtre sistemleri kullanımı başlar başlamaz temiz su kullanımı da başlamış demektir. Filtre sistemleri kullanımına başlanıldıktan sonra; deterjan atıkları, sanayi atıkları, ağır atıklar, klorlar, suya karışmış olan petrol ve suyun kısaca tadını bozan kullanımına engel olan tüm etkenler kirli su içinden arıtılarak temiz suya döndürülmektedir.